• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Охоронна фірма Києва - Варта-Щит Україна

Ми професійна і ефективна компанія, на чолі якої знаходяться люди з колосальним досвідом роботи в галузі безпеки. Наша охоронна фірма працює з такими організаціями як: Ян Дженерал, Укрвторчермет, Українська фруктова компанія, Дитячий оздоровчий комплекс СЛАВУТИЧ і ін. І всі вони серед усього списку охоронних компаній Києва зупинили свій вибір на «Варта-Щит Україна».

Основні принципи роботи нашої охоронної фірми

  • висока компетентність співробітників;
  • конфіденційність;
  • повна законність проведених заходів;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • широкий діапазон послуг, що надаються в галузі охорони і безпеки в цілому;
  • комплексний підхід щодо забезпечення безпеки;
  • професійне прогнозування розвитку подій;
  • постійна робота на підвищення авторитету компанії.

Перелік основних послуг охоронного підприємства «Варта-Щит Україна»

Відеоспостереження – постійний цілодобовий контроль і спостереження за Вашим об'єктом. Жодна система охорони не обходиться без відеоспостереження. Це ефективна система відстеження того, що відбувається на об'єкті. Тепер для перегляду не потрібно бігти до ноутбука або комп'ютера досить взяти в руки телефон з якого ви зможете переглядати те, що відбувається як онлайн так і запис подій що відбулися.

Фізична охорона - фахівці нашої охоронної фірми підберуть для Вашого об'єкту відповідний персонал з охорони. Наші начальники охорони мають колосальний досвід роботи в силових структурах і приватних організаціях.

Охоронно-пожежна сигналізація - для захисту приміщень від пограбування і пожежі ми спроектуємо і встановимо надійну систему захисту на обладнанні вітчизняних і зарубіжних виробників.

Система контролю доступу – це облік і контроль робочого часу Вашого персоналу, а також завданням даної системи є недопуск сторонніх і небажаних осіб на територію або в зону Вашого об'єкту.

Технічний захист інформації – ми захистимо Вашу інформацію за допомогою спеціальних технічних інструментів. Фахівці даного напрямку мають багаторічний досвід пошуку закладних пристроїв (жучків, прихованих мікрофонів, і камер). Компанія в своєму розпорядженні має сучасну апаратуру для виконання даних послуг.

GPS стеження – фахівцями нашої охоронної компанії був розроблений власний білінг (програма стеження за пересувними об'єктами). Це дозволяє нам підлаштовуватися під бажання замовника. За допомогою нашої системи Ви завжди зможете відслідковувати рух Вашого транспорту, дітей, тварин та ін. Дуже зручно подивитися де Ваша дитина, в школі або прогулює уроки.

Розумний будинок - це повний комплекс зручностей для комфорту і систем безпеки, що дозволяє дистанційно керувати «життям» Вашого будинку: світло, звук, спостереження і т.д.

Ліцензії які повинні мати охоронні підприємства України.

лицензія ТЗО лицензія ТЗІ

 

Наши ліцензії на будівництво об'єктів IV категорії складності

будівельна ліцензія перелік будівельних робіт

 

Ліцензія на надання послуг у сфері
криптографічного та технічного захисту інформації

 

Забезпечити безпеку Вашого здоров'я, майна і бізнесу - наша основна задача!