• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Встановлення сучасного ТБ, супутникове телебачення та IPTV

спутниковое ТВ

В даний час все більше користувачів віддають перевагу використанню сучасного цифрового телебачення. Безперечними є переваги такого ТВ перед аналоговим. Крім якісної картинки ми маємо можливість переглядати велику кількість телеканалів і відеоматеріалу на будь-яку тематику і за своїми уподобаннями.

 

Наша компанія виконує якісну установку, налаштування, гарантійне і післягарантійне обслуговування більшості систем сучасного цифрового телебачення. Основні види такого ТБ це супутникове і IPTV телебачення. Коротко описуючи дані види можна відзначити наступне:

Супутникове телебачення

Робота супутникового ТБ полягає в тому, що сигнал з супутника надходить на антену, відбивається від неї і фокусується в одній точці. В даному фокусі знаходиться спеціальний пристрій - конвертор, який приймає сигнал і передає його ресиверу по спеціальному кабелю. Ресивер в свою чергу перетворює відеосигнал в формат, прийнятний для телевізора або іншого пристрою виводу зображення і звуку. Весь процес установки супутникового ТБ полягає в правильному монтажі і налаштуванні комплекту перерахованого вище обладнання.

Вибравши найбільш підходящий за ціною і наповненню пакет, ви отримаєте безперебійне ТБ цілодобово. Існують варіанти перегляду безкоштовних пакетів, без абонентської плати.

Головною перевагою даного виду телебачення є можливість перегляду великої кількості телеканалів в будь-якій точці світу. У селі, на дачі, заміському будинку і інших місцях, де може бути поганий сигнал ефірного телемовлення, є можливість скористатися даною системою.

IPTV

Встановлення IPTV телебачення

Головною особливістю телебачення IPTV є використання мережі інтернет. Ще його називають онлайн телебачення. Для того щоб скористатися таким сервісом, необхідна наявність доступу до всесвітньої павутини. Також для реалізації такого сервісу необхідна наявність комп'ютера або спеціальної приставки до телевізора. У багатьох сучасних телевізорах класу вище середнього, вже присутні подібні вбудовані пристрої. Передача сигналу може проводитися як по кабелю, так і бездротовим способом.

На сьогоднішній день існує багато сервісів, що надають доступ до безлічі телеканалів і інших джерел відеоматеріалу. Також як і в супутниковому варіанті, в IPTV телебаченні є можливість вибору платних і безкоштовних сервісів. Перевагами такого виду ТБ є: можливість установки без використання проводів, висока якість картинки, доступ до відеоресурсів інтернету і багато іншого. З онлайн телебаченням ви на телевізорі зможете переглядати сайти без використання комп'ютера. А спеціальні програми, що надаються онлайн відеосервісом (наприклад YouTube), дають можливість знаходити і переглядати відеоматеріали ще швидше і зручніше.

Якісне встановлення та налаштування ТБ

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії виконають повний перелік робіт по установці сучасного телебачення. Скориставшись нашими послугами, ви в першу чергу отримаєте чесну і грамотну консультацію. Маючи чималий досвід в даній області, ми допоможемо вибрати оптимальний варіант телебачення і порекомендуємо відповідний комплект обладнання виходячи з ваших можливостей і побажань. На проведені нами роботи ви отримаєте гарантію, як і на самі комплектуючі.