• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Встановлення автоматичних ролетів та карнизів

электричні карнізи

Наша компанія надає широкий спектр послуг по встановленню, монтажу і налаштуванню електричних автоматичних ролетів та карнизів різних видів і модифікацій. Електричні ролети і карнизи на сьогоднішній день є невід'ємною частиною сучасного будинку, і несуть втілення технологій в сфері декору, а також забезпечують додаткову функціональність, комфорт і безпеку.

 

Дані елементи легко інтегруються як в інтер'єр, так і в різні системи управління за типом "Розумний будинок", а знайомство з функціональністю і управлінням не займе у користувача багато часу і зусиль.

Автоматичні ролети

За своїм призначенням ролети служать для захисту дверних або віконних прорізів від різних факторів і впливів ззовні. Оснащені електричним приводом називають автоматичними ролетами. В них рух полотна по напрямних відбувається за допомогою різних механізмів. Управління може бути з кнопки, дистанційно, або в комплексі управління електротехнічними приладами в системі всього будинку. Управляти можна як одним механізмом, так і групою.

Як правило, при установці автоматичних ролетів передбачають наявність аварійного управління на випадок відключення електрики в загальній мережі. Існує варіант програмування відкриття-закриття ролетів за таймером, або за певних умов. Можливість програмування дає можливість зменшити ступінь ризику проникнення зловмисників, а установка метеодатчиків дозволить уникнути впливу погодних факторів на матеріальні цінності навіть під час вашої відсутності.

Електричні карнизи

Переваги та позитивні сторони керованих електричних карнизів незаперечні. Уявіть, наскільки може піднятися в очах клієнтів статус компанії, в офісах якої штори відкриваються з пульта. А скільки зручності і комфорту додасть наявність автоматичних карнизів в заміському будинку. Незамінні електричні карнизи в конференсзалах, аудиторіях і в різних великих приміщеннях з громіздкими важкими шторами.

Управління карнизами також може відбуватися з кнопки, пульта або за сигналами від загальної системи управління. Спрацювання варіантів відкриття-закриття може бути запрограмовано як за часом, так і в залежності від різних зовнішніх факторів.

Установка електричних карнизів кардинально змінить систему освітлення приміщень. Широкий вибір дозволить підібрати найкраще рішення для існуючого інтер'єру, або створити новий, ідеально підходящий смакам і пристрастям замовника.

Безпека понад усе!

З огляду на той факт, що наша компанія поряд з іншими послугами, займається охоронною діяльністю і монтажем систем безпеки - при установці ролетів та карнизів ми також враховуємо всілякі чинники з точки зору безпеки. Звернувшись до нас, ви отримаєте вичерпну інформацію, всебічну підтримку і якісне обслуговування.