• Українська (Україна)
 • Russian (Russia)
 • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Технічний захист інформації, пошук жучків, виявлення прослушки

 

пошук жучків

Якщо не турбуватися про свою безпеку, можна стати жертвою шахраїв або недобросовісних конкурентів. У наш час технічний захист інформації та економічна безпека бізнесу підняті на високий рівень в колах бізнесу. Без них не обходиться жодна нарада. Проблема витоку конфіденційних відомостей може бути вирішена, якщо Ви звернулися в компанію «Варта-Щит Україна».

Пошук жучків - це комплекс заходів, що проводяться для виявлення технічних засобів, призначених для прихованої аудіо і відео реєстрації подій, що відбуваються в зоні їх дії. У цей комплекс входить виявлення прослушки, прихованих відеокамер і підслуховуючих пристроїв.

У сучасному світі, з огляду на швидкий розвиток радіоелектронного обладнання, досить складно, а як правило неможливо, виявити прослушку і інші приховані засоби зняття інформації без застосування спеціальних пошукових комплексів. Навіть маючи в своєму арсеналі технічні засоби для пошуку жучків (сьогодні є широкий вибір на ринку), людина без спеціальних знань і навичок не зможе провести перевірку зі стовідсотковою гарантією. Причому необхідно врахувати той факт, що одного пошукового приладу вже недостатньо і доводиться проводити всебічне обстеження. Також варто згадати про законність, адже використання більшості пристроїв вимагає наявності спеціальної ліцензії.

виявлення прослушки

Детектор жучків і прихованих камер

Для забезпечення всебічної безпеки підприємства необхідно створити комплекс заходів, таких як: технічний захист інформації, економічна безпека, фізична охорона об'єктів, відеоспостереження, контроль доступу, охоронно-пожежна сигналізація. Для забезпечення інформаційної безпеки підприємствам необхідно закуповувати дороге обладнання, навчати персонал для роботи на ньому, підтримувати парк техніки і стежити за тенденціями ринку систем безпеки. Або можна це доручити професіоналам своєї справи, які постійно відточують свою майстерність на об'єктах, стикаючись з різними засобами негласного знімання даних.

Зловмисники не дрімають, шукають шляхи видобутку відомостей, які можна використовувати в своїх цілях або продати конкурентам. Ми проведемо повну перевірку приміщень на наявність закладних пристроїв (жучків), обладнаємо приміщення для проведення конфіденційних заходів. Компанія «Варта-Щит Україна» має найсучаснішу матеріально-технічну базу світових виробників в цій галузі і відповідні дозвільні документи для виконання робіт з технічного захисту інформації. Для пошуку жучків, виявлення прослушки, аудіо-відео закладок, виявлення GPS маячків ми використовуємо пошукові комплекси PLASTUN (сканер жучків), Піранья (детектор жучків), локатор нелінійностей LUX і інше оптичне, радіолокаційне обладнання.

Пошук прихованих камер і жучків прослушки

До переліку наших послуг входять:

 • технічний захист інформації;
 • пошук наявності жучків;
 • пошук прихованих диктофонів або відеокамер;
 • пошук GPS маяків та інших, спеціально захованих приладів;
 • виконання широкого спектру заходів по встановленню систем відеоспостереження, їх коригування, обслуговування і модернізації;
 • сервісний супровід висококласних систем відеоспостереження;
 • установка, монтаж, налагодження, ремонт систем контролю і розмежування доступу;
 • охорона периметру;
 • зачистка приміщень житлового та нежитлового фонду та автомобілів від закладних пристроїв.

Виявлення прослушки в офісі

Провівши у Вашому офісі або житловому приміщенні заходи з виявлення прослушки, пошуку жучків, прихованих відеокамер, ми забезпечимо Вам повну конфіденційність вашої професійної діяльності та особистого життя. Ми також надаємо послуги з протидії промисловому шпигунству, незалежного аудиту інформаційної безпеки підприємства, перевірки персоналу та інших послуг у сфері безпеки особистості і підприємства. Ми проведемо збір відомостей про персонал, контрагентів, підприємств з офіційних джерел (і не тільки).

Діяльність фірми здійснюється на підставі ліцензії АВ № 611923, виданої ДССЗІ України оцінка захищеності інформації, виявлення закладних пристроїв.