• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Виготовлення сейфів на замовлення

сейфи на замовлення

На жаль, не секрет що в сьогоднішній час, не менше ніж і раніше, є необхідність в наявності сейфа. Зберігання інформації або матеріальних цінностей просто зобов'язує вдатися до використання даного атрибуту. І не дивлячись на те, що практично будь-який сейф піддається розкриттю, такий спосіб зберігання цінностей залишається одним з найбільш надійних.

 

 

Наша компанія вже багато років надає послуги з виготовлення сейфів на замовлення. Наші кваліфіковані та досвідчені фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модифікацію, яка підходить для відповідних умов і виходячи з ваших побажань.

Виготовлення сейфів високої якості

Сам факт виготовлення нашими працівниками сейфів дає широкий діапазон можливостей і дозволяє підібрати необхідний варіант виробу, з урахуванням різних характеристик зломостійкості, вогнезахисту і т.д. Також це дозволяє створити сейф, що задовольняє побажанням замовника в плані естетичного вигляду, придатного до інтер'єру як за кольором і матеріалом оздоблення, так і за формами (габаритами).

Ціни на сейфи

Ціна на виготовлення сейфа буде достатньо прийнятна і конкурента на ринку, а в якості ви будете впевнені, адже кожна деталь ретельно перевіряється, а виробляється виріб вручну. Більш детально про всі параметри, варіанти, моделі і про ціну ви зможете дізнатися у нашого представника при спілкуванні. Звертайтеся до наших менеджерів за вказаним в контактах телефоном або по електронній пошті.

Різні типи і види сейфів

Ми маємо можливість створювати сейфи в широкому типовому діапазоні, і охоплювати багато напрямків. За типами сейфи можуть бути офісними, банківськими, для будинку, готельних номерів, збройові, що вбудовуються та ін. Виходячи з типу і призначення, враховуються вимоги щодо конструкції, типу і кількості замків, внутрішньої і зовнішньої будови, і багато інших. Звичайно ж, можливий варіант створення універсального сейфа за індивідуальним замовленням, який підійде до багатьох умов і ситуацій.

Сейфи для дому та збройові сейфи

Сейф для будинку або квартири ми б радили вибирати такий що вбудовується, його можна буде заховати в стіні, підлозі або в меблях, це значно збільшить шанси не бути знайденим зловмисниками. При замовленні моделі для зброї ми допоможемо зорієнтуватися і підберемо відповідний варіант виходячи з конкретно вашої ситуації, потрібен вам сейф тільки для дотримання вимог закону, або ще й для безпеки своїх близьких.

Бронедвері

У перелік виробів, що нами виготовляються також входять бронедвері, вони можуть бути різними за типом і характеристиками. Якість дверей і їх стійкість до зовнішніх впливів буде на досить високому рівні.