• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Установка відеоспостереження

Вкрай важливо виконати установку відеоспостереження і супутнього устаткування, спираючись не тільки на технічні вимоги та існуючі інструкції, а також керуватися наявністю чималої кількості "підводних каменів", які можуть виникнути в процесі використання даних систем. Якщо до цього питання поставитися лояльно, або спираючись тільки на його економічну сторону, є ризик отримати неефективну систему з уразливими місцями, і як мінімум таку, що потребує доопрацювання. А ретельно спроектована, налаштована і змонтована належним чином відеосистема в повній мірі виправдає всі кошти витрачені на неї.

відеокамери

Комплексний підхід при установці відеоспостереження

Наша компанія виконає повний спектр послуг з установки відеоспостереження як в місті Києві, так і по всій Україні. Виконуючи монтаж даного обладнання на протязі багатьох років, наші фахівці отримали значний досвід. А відмінною рисою нашої компанії є той факт, що поряд з іншими роботами ми надаємо охоронні послуги. Завдяки цьому ми підходимо до завдання комплексно, і на практиці знаємо, де і як встановити відеокамеру для забезпечення максимальної ефективності та зручності у використанні.

Зараз у Вас є можливість застосовувати системи відеоспостереження для будинків, житлової площі, офісу, складу і т.п. Існує численний вибір елементів обладнання, від недорогих і нескладних до професійних з підвищеними характеристиками.

відеоспостереження

Системи відеоспостереження - основа безпеки

Системи відеоспостереження є одним з найбільш значущих компонентів в галузі безпеки. На сьогоднішній день важко переоцінити важливість їх наявності в будь-якій організації, або на території приватної власності. Така система дає можливість вести віддалене спостереження, скоротити людські витрати, відновлювати хронологію подій.

Кваліфіковані працівники охоронної компанії «Варта-Щит Україна» нададуть Вам допомогу при підборі необхідного обладнання відповідно до Ваших побажань і, виходячи з реальних потреб, покажуть різні варіанти, створять проект і виконають монтаж. Також наша компанія надасть як гарантійний, так і післягарантійний сервіс.

Ми завжди надамо Вам допомогу в налаштуванні обладнання, щоб Ви без особливих зусиль змогли скористатися віддаленим наглядом за Вашими об'єктами. Виїхавши на відпочинок або у відрядження, Ви зможете побачити все, що відбувається в зоні дії відеокамер за допомогою мобільного пристрою або використовуючи інший спосіб доступу до мережі інтернет. Відеоспостереження дасть Вам можливість контролювати свій будинок або бізнес.

Переваги при установці IP систем відеоспостереження

На даний час на об'єктах, де необхідна якісна картинка недостатньо зображення з відеокамер аналогового класу, в зв'язку з цим краще використовувати установку IP відеокамер. Організація «Варта-Щит Україна» має величезний досвід в даній галузі. Ми допоможемо встановити та налаштувати якісну онлайн трансляцію зображення з Ваших об'єктів. Перевага систем IP відеоспостереження полягає в тому, що вони дають картинку високої якості, це дозволяє розглядати найдрібніші деталі того, що відбувається.

Прогрес не стоїть на місці, і з кожним днем впроваджуються більш новіші технології. В процесі надання послуг монтажу, ми в першу чергу враховуємо наявні актуальні види обладнання, і надаємо клієнту повну інформацію про можливі варіанти. Це питання особливо важливе в тих випадках, коли стоять високі вимоги до безпеки інформації, адже з появою нововведень, зловмисники постійно шукають способи крадіжки цінної відеоінформації. Так наприклад, IP системи, в силу своїх особливостей, частіше аналогових схильні до ризику, і в зв'язку з цим постійно модернізуються в ракурсі вразливих місць.

Якісна установка відеосистем - привілей експертів

Установка і монтаж систем відеоспостереження - завдання для спеціалізованих і досвідчених експертів. Наші працівники володіють необхідними знаннями та досвідом в галузі встановлення відеокамер і систем. Нашими послугами користуються такі компанії як Укрвторчермет, Ян Дженерал, Українська фруктова компанія і багато інших.

Довіра клієнтів і репутація - головні пріоритети компанії «Варта-Щит Україна».