• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Супровід і охорона вантажів

супроводження вантажів

Наша охоронна компанія надає послуги з супроводу вантажів по території України. Співробітники компанії "Варта-щит Україна" достатньо підготовлені для того, щоб грамотно і бездоганно убезпечити ваш вантаж в процесі його транспортування. Багаторічний досвід і високе почуття відповідальності персоналу, позбавить вас від зайвих переживань і головного болю.

 

Про послугу супроводу вантажів

Одним з важливих сегментів в процесі ведення бізнесу завжди була доставка товарів (вантажів). В результаті виробництва, кінцевою метою якого є товар у вигляді матеріальних цінностей, безумовно, виникає необхідність доставки вантажу оптовому замовнику або кінцевому споживачу. У більшості випадків вантажоперевезень великих обсягів або високої вартості, доводиться замислюватись про безпеку, і про замовлення послуги з супроводження та охорони вантажу, що перевозиться. А в даному питанні, як відомо, довіряти ненадійним і нібито "вигідним" організаціям не варто, на безпеці не економлять.

Що входить в послугу охорони і супроводу вантажів

Процес охорони вантажу що перевозиться, включає в себе безліч етапів і вимагає впровадження комплексу заходів безпеки, основними з яких є:

  • збір відомостей. Перед початком комплексу заходів що проводяться, клієнт надає всі необхідні відомості про терміни та умови перевезення. Також знадобляться дозвільні документи про законність транспортування даного вантажу.
  • планування маршруту руху. Спільно із замовником складається детальний маршрут руху транспорту з максимально оптимальними показниками економії і безпеки. Враховуються такі критерії як кількість вантажу, габарити, вимоги до температурного режиму, терміни доставки, місця стоянки та ін. Наші співробітники складуть детальний план і нададуть його клієнту на затвердження.
  • огляд транспортного засобу. Наш представник перед прийняттям під охорону проводить детальний огляд транспорту в присутності працівників фірми-замовника, зі складанням відповідної документації. В ході роботи перевіряється наявність відповідних пломб і стан кузова, тенту, дверей та ін.
  • контроль пересування. У процесі супроводу обов'язково фіксуються тимчасові показники проходження ключових точок маршруту, часу і місця стоянок. З метою оперативного реагування, для повного контролю руху вантажу і дотримання маршруту черговим співробітником проводиться збір відомостей.
  • звіт про проведену роботу. Після прибуття транспорту в місце призначення, ми представимо повний звіт клієнту-замовнику. Для завершення умов договору проводиться прийом транспортного засобу і зняття його з охорони.
  • гарантія безпеки. Співробітники нашої охоронної компанії, надаючи послуги з супроводження та охорони вантажів по Україні, несуть повну відповідальність за безпечне перевезення матеріальних цінностей, що буде обумовлено в складеному договорі, згідно з чинним законодавством.

Високий рівень охорони і супроводу перевезень

Співробітники нашої компанії мають великий досвід у наданні послуг з професійної охорони перевезень. Звернувшись до нас, ви забезпечите безпеку перевезеного майна і захистите себе від зайвих витрат. Кадровий склад компанії складається з добре підготовлених фахівців, які пройшли спеціальне навчання і детальний відбір за багатьма параметрами, особливо жорстко, якщо передбачається несення служби з використанням зброї.

Ми охороняємо вантажоперевезення по всій території України з використанням сучасних технічних засобів, службової зброї і засобів індивідуального захисту. Звертайтеся до наших менеджерів для отримання більш детальної інформації про умови та вартість послуг, що надаються.