• Українська (Україна)
 • Russian (Russia)
 • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Установка систем контролю доступу

Системи контролю доступу (СКД, СКУД) широко використовуються в даний час. Такі системи встановлюють банки, компанії, заводи, бази відпочинку, митниці та ін. Система контролю доступу (СКД, СКУД) дає широкий спектр можливостей з ведення обліку робочого часу і контролю персоналу, проводити контроль заїзду та виїзду автомобільної техніки на об'єкт, а також дозволяє організувати якісний пропускний режим в приміщення, будівлі, робочі зони і т.п.

контроль доступу

Системи контролю доступу - основа безпеки і контролю

Системи контролю доступу можуть бути як простими (відкриття-закриття дверей для певного кола осіб) так і більш складними з інтелектуальними функціями (зчитування відбитків пальців, номерів автомобілів, та ін.).

Виконавши установку системи контролю доступу Вы зможете:

 • автоматизувати контроль над персоналом, його пересуванням і місцезнаходженням;
 • відслідковувати відвідувачів;
 • розмежовувати доступ персоналу;
 • контролювати заїзд і виїзд автомобілів;

Установка систем контролю доступу

Установка системи контролю доступу виконується в кілька етапів і з урахуванням різних факторів. Можна виділити наступні основні моменти перед початком і під час проведення робіт:

 • перед установкою систем контролю, спільно із замовником визначаються завдання, які буде виконувати система (що потрібно контролювати, які будуть перепустки, і програмне забезпечення);
 • розробляється проект з урахуванням основних вимог, норм, ГОСТів та побажань клієнта. Грамотно складений проект - запорука якісної, зручної для користувача і довготривало працюючої системи;
 • підготовчі роботи, проведення кабелів живлення і зв'язку, установка замків, контролерів, кронштейнів, монтаж обладнання та ін .;
 • підключення всіх елементів обладнання, налаштування системи і програмного забезпечення;
 • заключним і не менш важливим етапом є навчання працівників основам роботи з обладнанням і програмою контролю. Також проводиться ознайомлення персоналу з основами діагностування та усунення незначних неполадок.

Поєднання СКД з відеоспостереженням

Дані системи мають можливість інтегруватися в загальну систему безпеки. Тобто, можливо поєднати відеоспостереження, охоронну та пожежну сигналізацію разом з системою контролю доступу в одну єдину систему безпеки, і всі ці підсистеми будуть працювати спільно, дозволяючи проводити повний моніторинг і охорону Вашого підприємства.

Обмеження доступу в приміщення

СКД побудовані на основі різних електронних замків, зчитувачів, терміналів доступу, контролерів і т.д. Головною їх функцією є обмеження доступу сторонніх осіб до приміщення. При цьому доступ в приміщення здійснюється за допомогою порівняння пред'явленого ключа з базою даних. Ключем в даному випадку можуть виступати: код доступу, безконтактна картка, відбиток пальця і ін. Причому є можливість розмежувати права доступу між окремими особами або групами осіб в контрольовані приміщення або зони.

Система контролю доступу від компанії "Варта-Щит Україна" забезпечить повний контроль доступу в Ваші приміщення!