• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Пост охорони Варта-Щит Україна - найкраща охорона Києва

Пост охорони - одна з послуг комплексу безпеки Варта-Щит Україна.

Підприємство "Варта-Щит Україна" надає послуги охорони не тільки в Києві, а й в усіх регіонах України. Наше молоде, але стрімке підприємство готове надати посты охраны в найкоротші терміни. Пост охорони - це не просто охоронець, а цілий комплекс заходів спрямований на збереження безпеки Вашого об'єкта. Наші фахівці ведуть жорсткий контроль за підбором персоналу охорони. Ми стежимо за фізичним і духовним розвитком охоронців, яких виставляємо на пости охорони.

Наш головний офіс знаходиться в Києві тому найбільша кількість об'єктів охорони знаходяться як в Києві так і Київської області. Охорона в Києві - вимагає кропіткого підбору співробітників.

Компанія має досвід роботи із західними фірмами, тому в разі необхідності ми готові виставити охорону зі знаннями іноземних мов.

Провідні експерти в сфері безпеки нашої організації - це колишні співробітники силових структур чи правоохоронних органів, - що є одним з ключових аргументів нашої успішної діяльності, так як в цих організаціях співробітники набувають величезного досвіду в області безпеки, охорони та охоронних систем.

Охорона в Києві і по всій Україні здійснюється професійно підібраним персоналом!