• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Аудит існуючої охорони

аудит охорони

Маючи у своїй організації охорону, що входить в штат підприємства або за договором зі сторонніми охоронними структурами, у будь-якого керівника час від часу виникає питання про сумлінність несення служби охоронцями і загальне становище безпеки.

 

 

 

Чи впевнені ви в своїй охороні?

Приходячи на роботу, як правило, ви бачите сек'юріті який бадьоро вітає вас, бездоганно виконує свою роботу. Чи є гарантія того, що за годину до вашого приходу він не дрімав на посту, коли повинен був виконувати свої обов'язки? І чи впевнені ви на 100%, що рівень знань і професійної підготовки таких співробітників відповідає необхідним параметрам для створення достатнього рівня безпеки, пропускного режиму і т.д.

Проведення аудиту охоронних послуг

Можна самостійно проводити позапланові, раптові перевірки, давати оцінки і робити висновки з приводу якості несення охоронної служби. Але надавши таку роботу спеціалізованій організації, рівень аудиту існуючої охорони, швидше за все, буде набагато вищім. Наша компанія, володіючи величезним досвідом в галузі фізичної охорони, виконає докладну і детальну перевірку наявної охорони, і дасть оцінку загального стану рівня безпеки.

перевірка охорони

Виявлення порушень в структурі охорони

Основними цілями, при проведенні нами такої роботи, є виявлення порушень в роботі охорони, невідповідності роботи персоналу існуючим посадовим інструкціям і укладеним договорам. Ми допоможемо знайти проломи в системі безпеки і виявити основні слабкі місця, як у фізичній, так і технічної структурі охорони.

 

 

аудит безпеки

Повноцінна перевірка рівня безпеки

Перед проведенням аудиту охорони наші фахівці виконають попередню оцінку структури безпеки і складуть план подальшої роботи. В процесі роботи будуть проведені спроби проходу в зони з обмеженим доступом без пропуску, і приховане проникнення на об'єкти що охороняються. При узгодженні з керівництвом, може бути виконана перевірка проф.придатності співробітників охоронної структури.

 

Негласна перевірка охоронців

Перевірка може бути негласною, що дозволить зробити найбільш якісні і об'єктивні висновки. Результатом нашої роботи буде детальний звіт, фото-відеоматеріали, конкретні рекомендації щодо поліпшення стану безпеки, а при необхідності і по заміні окремих осіб. У підсумку ви підвищите рівень свого спокою і отримаєте впевненість в тому, що виділена стаття витрат на охорону повністю обґрунтована.