• Українська (Україна)
 • Russian (Russia)
 • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Послуги охоронця і особистої охорони

Надання послуги охоронця є одним основних напрямків діяльності нашої охоронної компанії. Наші співробітники вживатимуть всіх необхідних заходів щодо забезпечення безпеки клієнта і членів його сім'ї, а в екстреній ситуації гарантують захист від всіляких посягань.

Виконуючи завдання по особистій охороні, ми впроваджуємо комплекс необхідних заходів щодо захисту життя, здоров'я і майна клієнта під час пересування, в офісі, вдома на переговорах і т.п.

Основні функції і завдання при наданні послуг охоронця і особистої охорони

  особиста охорона

Основне правило забезпечення особистої охорони - це своєчасно попередити небезпеку і забезпечити безпеку в будь-яких ситуаціях.

Ми надамо якісні послуги охоронця особам, які піклуються про свою безпеку і зацікавлені в захисті свого бізнесу. Ми пропонуємо висококласних охоронців для забезпечення безпеки клієнтів і членів їх сімей, в тому числі в поїздках, відрядженнях і місцях відпочинку, як на постійній, так і тимчасовій основі. Крім того ми організовуємо зустрічі, супровід і охорону гостей, як делегацій, так і окремих осіб.

При наданні даних послуг, крім якісної охорони ми подбаємо і про максимально комфортне обслуговування.

охоронці

Незважаючи на широкий комплекс виконуваних заходів, присутність нашого працівника не буде створювати дискомфорту для клієнта. У процесі відбору та підготовки персональної охорони, нами приймаються до уваги психологічні фактори сумісності клієнта з його охоронцем.

Отже, в основний перелік послуг охоронців входять:

 • індивідуальна охорона клієнта і членів його сім'ї;
 • супровід;
 • забезпечення охорони місць проживання, відпочинку та роботи клієнта;
 • виявлення та запобігання протиправних посягань на осіб, що охороняються;
 • моніторинг ситуації і перевірка безпеки в місцях знаходження або пересування;
 • виявлення, запобігання і ліквідація непередбачених ситуацій щодо осіб, які охороняються;
 • обмеження фізичного доступу до клієнта небажаними особами;
 • перевірка осіб, які отримали доступ до клієнта;
 • виявлення та блокування потенційно небезпечних зон;
 • створення безпечних умов при використанні автотранспортних засобів;

І не зайвим буде зазначити, що не варто нехтувати будь-яким з перерахованих пунктів, і кожен з них однаково важливий. Упущення з виду одного з них може коштувати життя.

Вартість послуг охоронця і особистої охорони

При розгляді фінансової сторони питання і формуванні ціни, використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта і до ситуації, при цьому враховуються такі чинники як ступінь загрози особі що охороняється, вимоги і можливості клієнта, наявність матеріально-технічних засобів, майстерність охоронців і ін.

Безумовно, ціна на такі послуги не мала. Ми підходимо до кожного випадку суто індивідуально, керуючись здоровим глуздом і аналізуючи як ступені ризику для клієнтів, так і їх можливості. У будь-якому випадку Ви отримаєте "чесну" інформацію, яку ми будемо мати.

Хто такі охоронці, і які їхні функції?

Охоронець - це людина, яка забезпечує фізичну безпеку клієнта, захист його життя, здоров'я, збереження особистого майна і матеріальних цінностей. Основне завдання охоронця - це забезпечити безпеку, не допускати фізичних зазіхань на клієнта.

У разі якщо виникає ситуація, коли відбувається спроба небажаного впливу на особу, яка охороняється, то основне завдання - це миттєво їй запобігти. Діяльність охоронця складається в послідовності таких заходів як аналіз ситуації що виникла, передбачення її розвитку, і миттєве прийняття вірного рішення.

Високий рівень особистої охорони - запорука реальної безпеки!

Охоронець високого рівня зобов'язаний мати особливе сприйняття навколишнього оточення. Всілякі події, що відбуваються навколо, повинні бути оцінені їм в професійному полі зору. Він зобов'язаний завжди пам'ятати, що замах на життя і здоров'я клієнта завжди краще попередити, ніж припинити.

Здатність зливатися з натовпом також одне із значних якостей охоронця. Він повинен вести себе таким чином, щоб не привертати уваги до об'єкта охорони. При цьому, ні за яких умов неприпустимо втрачати пильність. Надаючи свої послуги охоронець зобов'язаний завжди стежити за особами, що викликають підозру, а також за навколишнім оточенням - розкритими вікнами, горищами, автомобілями які проїжджають поруч та іншими підозрілими об'єктами.

Фахівці в цій галузі вважають, що навіть один охоронець може захистити клієнта від великої кількості неприємностей, якщо він справжній фахівець своєї справи. З такою діяльністю найкраще справляються охоронці, що володіють чималим практичним досвідом.

Довірте свою безпеку нашим професіоналам!