• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Охоронне агентство Варта-Щит Україна пропонує охоронні послуги

Компанія Варта-Щит Україна надає послуги охорони в комплексі послуг для підприємств.

Послуги охорони нашої компанії це не тільки виставлення постів охорони, але і їх супровід. Ми не тільки надаємо охоронні послуги, але і можемо провести комплексні заходи: підбір охоронців, формування постів, організація їх роботи, навчання, екіпірування й контроль виконання обов'язків охоронцями. Виконання послуг фізичної охорони може бути організовано як цілодобово, так і позмінно (тільки вдень або тільки вночі).

Наші досвідчені фахівці ведуть постійну роботу з охоронними постами, удосконалюючи і підвищуючи якість надання охоронних послуг. Охоронне агентство «ВАРТА-ЩИТ Україна» має великий досвід роботи з силовими структурами. Ми готові провести заходи з надання послуг охорони з нуля, провівши як технічні, так і організаційні роботи. Облаштування існуючих і нових постів технічними засобами, облаштування контрольно-пропускного пункту. Установка відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, установка тривожної кнопки зі здачею під охорону з викликом міліції. Проведення заходів щодо забезпечення зустрічей з різними рівнями конфіденційності.

Ми готові розглянути всі прийнятні варіанти співпраці щодо надання послуг охорони нашим агентством. Ми зможемо підібрати компроміс ціни і якості послуг що надаються, адже безпека - це найактуальніше питання в наш час.

Охоронні послуги Варта-Щит Україна включають послуги охорони з нуля, і до повної Вашої безпеки!