• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Монтаж охоронної і пожежної сигналізації

У Вас виникла потреба в монтажі охоронної або пожежної сигналізації? Це легко реалізувати! Зателефонуйте нам і Ви отримаєте вичерпну консультацію з даного питання. Крім конкурентних розцінок у нас Ви знайдете справжніх професіоналів, чуйний персонал і щиру турботу про клієнта. Ми надаємо послуги в Києві, області і по всій Україні.

В процесі монтажу охоронно-пожежних сигналізацій ми намагаємося врахувати всі можливі аспекти. Технічні вимоги до установки устаткування, зручність у використанні, особисті побажання замовника - все це може бути максимально поєднане в єдиному, зручному для Вас компромісі.

Великий досвід і комплексний підхід

проект сигналізацій

Надаючи (крім інших) послуги охорони, працівники нашої компанії мають практичний досвід і знання, які дозволяють виконати якісний монтаж охоронних та пожежних сигналізацій, враховуючи при цьому багаторічну практику використання таких систем в роботі. Як правило, використовуючи в своїй роботі поняття «під ключ», ми намагаємося не обтяжувати клієнта усілякими нюансами, і великий перелік необхідних робіт (проектування, оцінка, прокладка кабелів, установка датчиків, настройка, регулювання) пройде для Вас майже непомітно.

Той факт, що ми є дилерами багатьох виробників і постачальників обладнання для сигналізацій, дає нам можливість закуповувати його за мінімальними ринковими цінами.

 

Призначення і принцип дії

 охоронна сигналізація

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) - це основа системи безпеки. ОПС є засіб забезпечення безпеки життя, здоров'я і матеріальних цінностей. Головне їх завдання полягає у виявленні та запобіганні всіляких посягань сторонніх осіб, виявленні і локалізації загорянь. Сигналізація дає можливість цілодобово контролювати об'єкти незалежно від їх площі та віддаленості. Використовуючи різноманітні датчики, система спрацьовує по запрограмованому сценарію, результатом якого буде спрацьовування світлозвукової сирени, оповіщення господаря на його мобільний телефон або передача сигналу на центральний пульт охоронної фірми.

Види монтажу охоронно-пожежних сигналізацій

По виду монтажу сигналізацію можна розділити на дротову та бездротову. Дротова вимагає прокладки кабелів і більш трудомісткого процесу, але при цьому ціна на обладнання буде менше. Бездротова забезпечує безболісний монтаж та зручність використання і розміщення елементів, але вартість технічних засобів буде вищою.

Вибір систем охоронно-пожежних сигналізацій

пожежна сигналізація

На даний час є безліч виробників оснащення для ОПС, як вітчизняних, так і зарубіжних. У зв'язку з цим є можливість вибрати систему охоронної або пожежної сигналізації, яка зможе задовольнити побажання споживача щодо ціни-якості, і реалізувати ті завдання, які покладені на даний продукт. Наші експерти зорієнтують Вас, і нададуть всебічну підтримку в цьому питанні. Нескладно зрозуміти, що в зв'язку з великою кількістю технічних нюансів, важливо доручити установку сигналізації фахівцям, адже без специфічних знань і достатнього досвіду таку роботу виконати на належному рівні неможливо.

Послуги з монтажу сигналізацій

Компанія «Варта-Щит Україна» здійснює:

  • створення проекту системи охоронної сигналізації;
  • створення проекту системи пожежної сигналізації;
  • монтаж охоронної сигналізації
  • монтаж пожежної сигналізації
  • пусконалагоджувальні роботи охоронної, пожежної сигналізації;
  • передача об'єктів на пульт охорони.

Охоронно-пожежна сигналізація - це технічно складна система, з якою працюють тільки професіонали!

Довірте монтаж сигналізації професіоналам компанії "Варта-Щит Україна"!