• Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
  • English (United Kingdom)

ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

IP відеоспостереження на Вашому сайті онлайн - це реальність!

Високий рівень проектування і установки IP відеоспостереження

Охоронна компанія "Варта-Щит Україна" має величезний досвід висококласного IP видеоспостереження з виведенням зображення на Ваш сайт. Тепер Ваші клієнти, побувавши на сайті, будуть мати можливість побачити в реальному часі хід подій, що відбуваються в даний момент.

IP обладнанняшвидко нарощує своє значення в щоденному побуті. З виходом у світ новітніх технологій собівартість виготовлення IP обладнання помітно зменшується, це в свою чергу веде до збільшення споживчого ринку IP відеоспостереження. Такі технології вже перестали бути розкішшю і потреба в них з кожним днем збільшується. Скористатися перевагами якісного зображення тепер можуть не тільки великі організації з солідними активами, а й простий користувач. Якість зображення відеопотоку, що видається IP системами в кілька разів перевершує аналогове, а в деяких випадках і в десятки разів. Якісну картинку з чималих відстаней можна отримати навіть не використовуючи оптичний зум. Зображення можна легко використовувати з метою визначення дрібних деталей, таких як гроші, прикраси, написи на коробках і інших предметах дослідження.

Ще однією областю, де нерідко використовуються IP відеокамери, це реклама. Так, для реклами компанії виводять відеопотік на її вебсайт (онлайн трансляція). Але основним призначенням IP відеоспостереження прийнято вважати технічний супровід охорони об'єктів. IP камери відеоспостереженняможуть мати багатий функціонал і високу ступінь захисту від несприятливих погодних умов та вандалозахищеність. Вони можуть витримувати великі перепади температур, вплив опадів, вологи, піщаних бур і т.п.

Наші експерти по IP відеоспостереженню на високому рівні виконають роботу по втіленню в життя будь-яких технічних рішень. Ви без особливих зусиль зможете контролювати те, що відбувається у Вашому домі або робочому кабінеті, вести відеоспостереження за периметром і приміщеннями підприємства, які при цьому можуть перебувати в різних місцях і на великій віддаленості як один від одного, так і від самого користувача (оператора).

IP камери забезпечать Вам спостереження за будинком, квартирою або офісом цілодобово!